Yataş Enza Home Salon Mobilya Takımlarını Kaçırmayın!

Yataş Enza Home Salon Mobilya Takımlarını Kaçırmayın!

Yataş Enza Home Salon Mobilya Takımlarını Kaçırmayın!

Zevkler ve renkler tartışılmaz. Her zevke hitap eden, yaşam alanınıza zarif ve modern silüetleri ile şıklık katacak olan Enza Home takımları sizleri bekliyor.

Kalite ve sizleri yansıtacak özgün tasarımların birleşiminden oluşan Yataş Enza Home salon mobilya takımlarını kaçırmayın!

Koltuk Takımı Alınırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Beğendiğiniz koltuk takımında kullanılmış olan kumaş ve malzemeler, ürünün kalitesini belirler. Kaliteli ürün aynı zamanda uzun süre kullanılmaya elverişli ürün demektir. Bu da sizin tasarruf yapmanıza ve memnuniyetinizin artmasına katkıda bulunan en önemli kriterlerden biridir.

 Keten, fiber ve tay tüyü kumaşlar kullanım konusunda size kolaylık sağlayacak, gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz kumaşlardır. Eğer yaşam alanınızda size eşlik eden tüylü bir dostunuz varsa, kadife ve deri kumaşlardan sakınmanız sizlerin yararına olacaktır.

Enza Home ile sizlere sunulan kumaşlar, kolay temizlenebilen, dokusu itibari ile yumuşak ve yüksek kalitenin birleşiminden oluşmakta.

Yaşam Alanınızın Ebatlarını Göz Önünde Bulundurun

Küçük mekanlar için tavsiyemiz köşe koltuk takımlarından yana olurken, büyük alanlarda daha geniş ve gösterişli tasarımların tercih edilmesi hem alan yönetimi doğrultusunda hem de görsel anlamda sizlere prestij sağlayacaktır.

‘L koltuk’ olarak da adlandırılan köşe takımlarınızı berjerler veya puflarla kombinleyerek, evinize şıklık katabilir ve modern salonlar elde edebilirsiniz.

Alacağınız ürünün işlevselliği ve kişi kapasitesi dikkat etmeniz gereken önemli detaylar.

Renklerin Gücünü Hafife Almayın

Alanınızı daha geniş ve refah göstermek sizin elinizde! Bu durumu etkileyecek olan tek unsur alacağınız ürünün ebatları değil. Aynı zamanda seçmiş olduğunuz renkler de oldukça önemli.

Küçük bir oda için alışveriş yapacaksanız eğer daha modern ve minimal çizgileri takip eden, açık tonlarda tasarımlar tercih etmeniz hanenize büyük bir artı ekler. Eğer açık renkli kumaşların lekelenmesi gibi problemler aklınıza geliyorsa sakın bu durumu dert etmeyin. Enza Home’un kaliteli ve kolay temizlenen kumaşlardan üretilen tasarımları sizi bu düşüncelerden tamamen uzaklaştıracak.

Bununla birlikte seçmiş olduğunuz takımlardan farklı fakat uyumlu renklerde seçeceğiniz berjer ve puflar odanıza tasarım açısından hareketlilik katacaktır.

Haber Yorumları