WhatsApp’ta yeni bir özellik!

18 Ekim 2020
WhatsApp’ta yeni bir özellik!

GSM operatörlerinin ekmeğine taş koyan uygulamaların başında gelen anlık mesajlaşma programı olan WhatsApp’ta yakın zamanda bir yeni özellik daha geliyor.  GSM operatörlerinin ekmeğine taş koyan uygulamaların başında gelen anlık mesajlaşma programı olan WhatsApp’ta yakın zamanda bir yeni özellik daha geliyor. 

Özellikle dünya üzerinde şuana kadar kullanılan en popüler uygulamaların başında gelen ve milyarlarca kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılan WhatsApp’ın son çıkarttığı yenilikler ile kullanıcıların karşısına çıktığını belirtmek isteriz.

Özellikle anlık mesajlaşmada açtığı çığır ile tüm dikkatleri üzerine çeken WhatsApp’ın son özelliği ise popüler olan GIF uygulaması olacak.

GIF uygulamasını çoğumuz sosyal ağlar üzerinde görmeye başladık. Hareketli resim uygulaması olan GIF , artık cep telefonlarımızda ve tabletlerimizde yer alan mobil uygulamalar üzerinden gönderime imkan sunacak durumda. Özellikle son zamanlarda getirdiği yeni özellikleri ile adından sıkça söz ettiren WhatsApp’ın görüntülü arama özelliği oldukça konuşulmuştu.

Dosya aktarımı konusunda müşterilerine hizmet sunan ve ücretsiz olan bu uygulama sayesinde sizlerde artık WhatsApp üzerindne dosya aktarımında son nesil moda olan GIF uygulaması ile birbirinize resim yollama fırsatını bulmuş olacaksınız.

Bu sayede sevdiklerinizle ,eşinizle , dostunuzla birlikte hareketli resim paylaşım fırsatını bulmuş olacaksınız.

Ayrıca son zamanlarda çıkartılan akıllı telefonlarda ve tabletler bu özelliğin bulunduğunu belirtmek isteriz. Bu sayede sizlerde WhatsApp üzerinden GIF resimlerinizi kolay bir şekilde yaparak istediğiniz kişiye yollama fırsatını yakından bulmuş olacaksınız. İşte merak edilen WhatsApp GIF uygulamasının tüm detayları.

Haber Yorumları