The Evil Within The Consequence Steam Key

Fotoğraflar yükleniyor

20
İlan No 1098
İlan Tarihi 8 Temmuz 2020
Tür Aksiyon
Durum Sıfır

The Evil Within The Consequence satın alma işleminden sonra Steam CD Key olarak teslim edilir. The Evil Within The Consequence kullanmak için Steam hesabınızda The Evil Within bulunması gerekir. The Evil Within The Consequence Steam üzerinden indirilip oynanabilir. 

İki bölümlük oyunun son bölümü olan The Evil Within: The Consequence'ta oyuncular, The Evil Within sırasında nerede olduğuyla ilgili soruları yanıtlayan bir hikayede Sebastian Castellanos'un gizemli partneri Juli Kidman'ın rolüne bürünüyor. Bu hikâyede Juli, huzur bozucu yeni düşmanlarla karşılaşacak, yeni gizemler keşfedecek ve yeni sırları ortaya çıkaracak. The Consequence, Juli Kidman'ın gizli planlarını ve The Evil Within'in dehşet verici olayları ardındaki gizemli grup Mobius'la olan gizemli bağlantısını ortaya çıkarma fırsatını The Evil Within hayranlarına sunuyor.

  • Satın aldığınız oyun dijital key olarak anında teslim edilecektir. Herhangi bir kargo gönderimi yoktur.
  • Dijital ortamda anında teslim edilen tek kullanımlık ürünlerin Türk Ticaret Kanunun ilgili maddesince iadesi alınmamaktadır.
  • Dijital Key aktivasyon işlemi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız mail yolu ile bize ulaşarak teknik destek talep edebilirsiniz. Uzaktan erişim sağlanarak aktivasyon işleminiz hızlıca yapılır.
Yorumlar