Stellaris Plantoids Species Pack Steam Key

Fotoğraflar yükleniyor

50
İlan No 1097
İlan Tarihi 8 Temmuz 2020
Tür Strateji
Durum Sıfır

Stellaris Plantoids Species satın alma işleminden sonra Steam CD Key olarak teslim edilir. Stellaris Plantoids Species kullanmak için Steam hesabınızda Stellaris bulunması gerekir. Stellaris Plantoids Species Steam üzerinden indirilip oynanabilir. 

Plantoids, Paradox Development Studio'nun bilimkurgu büyük strateji oyunu olan Stellaris için ilk DLC paketi. Özgün sanat ve animasyonlara sahip oyuncular için yeni bir fenotip olan ilk Species Pack'tir. Başlıktan da anlaşılacağı üzere, Plantoids, Stellaris taraftarlarına, yeni medeniyetlerin köklerini yeni gezegenlere dikerek, duyarlı hale gelen ve sarmaşıklarını galakside yaymaya başlayan bitki benzeri türlere erişme imkanı tanıyacak.

  • Satın aldığınız oyun dijital key olarak anında teslim edilecektir. Herhangi bir kargo gönderimi yoktur.
  • Dijital ortamda anında teslim edilen tek kullanımlık ürünlerin Türk Ticaret Kanunun ilgili maddesince iadesi alınmamaktadır.
  • Dijital Key aktivasyon işlemi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız mail yolu ile bize ulaşarak teknik destek talep edebilirsiniz. Uzaktan erişim sağlanarak aktivasyon işleminiz hızlıca yapılır.
Yorumlar