Shiness The Lightning Kingdom Steam Key

Fotoğraflar yükleniyor

55
İlan No 1095
İlan Tarihi 8 Temmuz 2020
Tür Role Playing
Durum Sıfır

Shiness The Lightning Kingdom satın alma işleminden sonra Steam CD Key olarak teslim edilir. Shiness The Lightning Kingdom Steam üzerinden indirilip oynanabilir. 

5 oynanabilir karakterinizin gücü sayesinde etkileşimde bulunabileceğiniz, büyüleyici bir dünyayı keşfedin: gizli bir mağaraya girmek için saf kuvveti kullanarak büyük bir kayıba uğrat veya bazı mekanizmaları etkinleştirmek için telekinetik güçler kullanın. Yolculuğunuz boyunca, hiper dinamik kavgalar karıştırma sihirbazında ve geleneksel dövüş oyun mekanizmalarında (vur, blok, kombinasyonlarına) karşı karşıya kalmanız gereken düzinelerce tehlikeli düşmanla tanışacaksınız. Hikayeyi ilerletirken ya da sayısız yan görevleri başararak bu kavgalar sırasında deneyim kazanın. Karakterlerinizi geliştirin, yeni beceriler ve büyüler öğrenin ve Mahera uygarlıklarını birleştirin. Shiness The Lightning Kingdom satın al ve kahraman sen ol!

  • Satın aldığınız oyun dijital key olarak anında teslim edilecektir. Herhangi bir kargo gönderimi yoktur.
  • Dijital ortamda anında teslim edilen tek kullanımlık ürünlerin Türk Ticaret Kanunun ilgili maddesince iadesi alınmamaktadır.
  • Dijital Key aktivasyon işlemi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız mail yolu ile bize ulaşarak teknik destek talep edebilirsiniz. Uzaktan erişim sağlanarak aktivasyon işleminiz hızlıca yapılır.
Yorumlar