Pikachu Nasıl Yakalanır?

17 Ekim 2020
Pikachu Nasıl Yakalanır?

Öncelikle Pokemon Go oyununda ben Pikachu yakalamak istiyorum diyorsanız oyuna başlamamanız gerekmektedir. Malesef ben oyuna başladım diyorsanız , tek yapmanız gereken şey gezmek olacaktır. Fakat oyuna daha başlamadıysanız ve başlamaya karar verdiyseniz sizlere vereceğimiz adımlar sayesinde  Pikachu’yu yakalamanız mümkün olacaktır. Pokemon Go oyununa ilk başladığımız itibaren etrafımda  çeşit pokemon bulunur. Bu etrafımızda çıkan pokemonlara Bulbasaur,Charmander ve Squirtle ismi verilmektedir. Bu  çeşit olan pokemonu seçip başladığınız oyunda gizli olarak bir tane pokemon mevcuttur. Bu gizli pokemon düşündüğünüz gibi Pikachu’dur.

Eğer ki ben Pikahcu’yu yakalayacağım diyorsanız bu oyunun başına beliren ilk  pokemondan uzaklaşmanız gerekmektedir. Bulbasaur, Charmander ve Squirtle isimli pokemonlardan uzak durduğunuz takdirde telefonunuzda bir titreme meydana gelecektir. Fakat uzaklaştığınız zaman bu  pokemonun yeniden karşınıza çıkması bir ihtimaldir.  Eğer tekrak çıkarsa siz yine uzaklaşın ve  Pikachu görmeyi sürekli deneyin. - denemeden sonra genel olarak Pikahcu ortaya çıkmaktadır. Tekrardan hatırlatmak istediğim bir konu var, eğer sizde Pikahcu’yu yakalamak istiyorsanız kesinlikle oyuna daha başlamamanız gerekmektedir. Eğer siz oyuna başlayıp oyun başında beliren  pokemondan birini tercih ettiyseniz tek yapmanız gereken gezmek olacaktır. Ayrıca Pokemon go oyununda yer alan pokemon yumurtalarından da Pikahcu çıkabilmektedir.

 Saniyede Hacklenen Google Pixel XL Özellikleri - Haberler Detayı Açıkladı! Google, kısa süre önce Nexus cihazların isimlerinin değişeceğini belirtmişti ve bu kararın kesinleşmesinden sonra yeni modelin ismi belli oldu.p style=margin-bottom: .in;>Bugün ise Google Pixel XL modelinin teknik özellikleri ve resmi olarak tanıtılacağı tarih sızdırıldı.

 GeekBench’te ortaya çıkan bilgilere göre telefon Qualcomm sinden gücünü alacak. işletim sistemi kullanılacak. QHD çözünürlüklü ekran ve  GB dahili depolama alanı bulunacak.  megapiksel kamera çözünürlüğü bulunacak bu b>telefonda SD kart /b>girişi de olup olmayacağı merak konusu fakat büyük ihtimal ile olmayabilir.

 Google Pixel XL Ne Zaman Çıkacak ? Pixel XL modelinin ne zaman çıkacağı merak konusu olsa da çıkacağı tarih henüz kesinleşmedi. Ancak Pixel XL ve Pixel modellerinin b> Ekim/b>’de yapılacak etkinlikte b>resmi /b>olarak tanıtılacak.

 Hatırladığımız üzere daha önceden ülkemize satılmıştı fakat sonrasında yeni çıkan modeller ülkemize satılmamıştı. Bu modellerin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında kesin bir bilgi yok fakat kesinleşmiş bir bilgi olursa anlık olarak sitemizde paylaşacağız.

Haber Yorumları