LG V teknik özellikleri !

18 Ekim 2020
LG V teknik özellikleri !

Son zamanlarda kendisine piyasalarda rahatça yer bulmak adına çıkarttığı telefonlar ile dikkatleri üzerine çeken LG firmasının son amiral gemisi telefonu V’nin merak edilen özellikleri basına sızmaya başladı. Son zamanlarda kendisine piyasalarda rahatça yer bulmak adına çıkarttığı telefonlar ile dikkatleri üzerine çeken LG firmasının son amiral gemisi telefonu V’nin merak edilen özellikleri basına sızmaya başladı.

Özellikle G telefonu ile adından sıkça söz ettiren ve çıkarttığı çift kamera ile beraber dikkatleri üzerine çeken LG’nin bu sefer V modeli merakla beklenmeye başladı.

Özellik bakımında birçok ilki bünyesinde barındıracak olan LG V modelinin en dikkat çeken detayı ise kullandığı . Andorid özelliği olacak gibi duruyor. Bugüne kadar çıkan Andorid telefonlar içerisinde . ilk defa kullanacak olan firmanın merakla beklenen telefonu yakın zamanda Türkiye’de satışa sunulacak gibi duruyor.

Telefon aynı zamanda çift kamera özelliğinin dışında çift ekran ile de fark yaratmayı planlıyor. Özellikle kullanılan ekran içeriğinde K çözünürlüğe sahip olacak olan ve . inç ekran boyutu olan ikinci ekranı ile birlikte kullanıcıların hizmetine sunulacak. Ayrıca telefonun kapasite bakında  farklı kapasite ile kullanıcılarına hizmet vereceğini açıklamak istiyoruz.  GB ve  GB hafıza desteği ile satışa sunulması bekleniyor. Ayrıca telefonda bulunan sim kart desteği ile de telefonun hafızasının  GB’a kadar çıkabileceği belirtildi.

Ayrıca . G teknolojisinin hayatımıza girdiği şu dönemde bu telefonda kullanılan teknoloji ile birlikte internet hızı  LTE seviyesine çıkarak bugüne kadar akıllı telefonlar içerisinde bulunan en hızlı internete bağlanma hızına sahip telefon olma özelliğini de taşıyacak.

LG firmasının uzun zamandır üzerinde çalıştığı LG V telefonunun tanıtımını yapmasından sonra yakın zamanda piyasalara sürmesi bekleniyor. Ancak firmanın LG V telefonunun resmi olarak ne zaman satışa sunulacağı konusunda henüz net bir açıklama yapmadığını sizlere belirtmek isteriz

Haber Yorumları