İPHONE İLE GELİYOR MU ACABA?

17 Ekim 2020
İPHONE İLE GELİYOR MU ACABA?

Dünyanın en tercih edilen ve kullanılan telefon markası İphone’ nin kullanıcıları tüm gözlerini firmaya yöneltti bekliyor. Daha henüz bir açıklama yapmayan İphone firma yetkileri yeni telefonunda çıkmayacağı konusunda bir bilgi vermedi. Bir önceki telefonu olan s  ile sınırları iyice zorlayıp İpho’ne sevenlerin beynisini  toplan firma yetkilerinin kullanıcılara daha iyi bir hizmet sunmaları bekleniyor. İphone  çıkağı yönünde istihbarat alan bazı kullanıcıların yapmış oldukları s telefonlarının üzerinde değişiklilik yaparak bazı tahminlerde bulunsalarda herhangi bir sözlü ve yazılı açıklama yapmayan yönetimin neler yapacağı’da merakla beklenmekte olup teknoloji  kanallarından bir haber çıkmasını bekliyorlar.

İphone konusunda bir çok yazı ve makale paylaşan iphone takipçilerin yapmış oldukları kampanyada nasıl bir tipte bir telefon ile kullancıların karşılarına çıkacakları konusunda tahminde bulunup yazık çizmiş olsalarda  tahminde zorlanırken düşüncülerini telefon üzerinde değiştirerek iphone  çıkıyor diye yalan haberler le kullanıcıları daha meraklatıp  şimdiden kendini hazırlayan bir kullacı kitlesi ile firmanın telefonu bir an önce çıkmasını beklemektedirler.

İphone yakın olan kanallardan açıklama;

Cihazın şuanda  hiç bir şekilde şekli şeması belli değil tahminlerimiz s den fazla farklılık olmayacağı bazı yerlerinde ufak tefek değişikliklerle kullanıcılara sunulacağı yönünde paylaşım ve sosyal medya hesaplarında paylaşmaya devam ediyor.  Teknoloji kanal sahibi olan Jeryy en kısa zamanda telefonun animasyonun yayınlanacağı yönünde tahminin olduğunu açıklayıp kısa zamanda piyasaya çıkacağı konusunda bilgiler verdi.

Haber Yorumları