Honda Civic RS İnceleme

12 Şubat 2021
Honda Civic RS İnceleme

Honda civic rs serisine hoş geldiniz. Sedan ailesinin en önemli üyelerinden biri olan bu model, ülkemizde yoğun bir ilgiyle karşılanmaktadır. Honda firmasının mühendisleri tarafından geliştirilmesi ve farklı eklentilerle süslenmesi, otomobil tutkunları için benzersiz bir ayrıcalık yaratıyor. Performans olarak tatmin edici bir versiyonla karşı karşıya olduğunu belirtmeliyiz. Satışıyla birlikte, hem fiyatları, hem de modelin getirdiği keyif, tarifsiz bir mutluluk yaratmıştır. RS versiyonunda göze çarpan faktörler arasında güvenilirliği, iç mekan kalitesi ve yakıt verimliliği son derece göze çarpmaktadır. Fiyat ekonomisinin de, ulaşılabilir bir noktada olduğunu eklemeliyiz.

Honda Civic RS Tasarım

Tasarım konusunda iddialı bir fark yaratan Honda firması, RS modeliyle de adından söz ettireceğe benziyor. Dış tasarımda yer alan krom kısımlarının yanı sıra arka bölümde spoyler ve RS logosuyla karşılaşmaktayız. Siyah beyaz renklerinin yanında, Honda’nın ralli kırmızısı ismini koyduğu bir renk seçimi de mevcuttur. Işık, spor ve koruma paketlerinin ekstra bir satın alma opsiyonu da bulunmaktadır. İçeriğinde yer alan LCD-TFT multimedya ekranındaki büyüklük 7 inç civarındadır. Android, Apple CarPlay ve sesli komut algılama sistemlerinin bulunması da diğer avantajlar arasındadır. Bagaj hacminin ise 519 litrelik bir değere sahip olduğu göze çarpmaktadır.

Honda Civic RS Yakıt Tüketimi Ve Fiyatları

Ülkemizdeki benzin fiyatları düşünüldüğünde, Honda civic rs modeli son derece tatmin edici ve tasarruflu bir kullanım vaat etmektedir.  Bu modelin, 1,5 litre hacminde ve 182 beygir gücünde bir üretim sunan benzinli bir motoru bulunmaktadır. 100 km’de 6 litre karma tüketim sunan RS, CVT şanzımanıyla birlikte komin edilmiştir. Honda bayilerindeki uygun fiyatları da, her müşteriyi memnun edecek bir seviyededir. Ekstra paket içeriklerine sahip olmak istiyorsanız, bulunduğunuz bayii çalışanlarından yardım alabilirsiniz.

Konforlu ve son derece keyifli bir yol keyfine hazırsanız, bu model tüm beklentilerinizi karşılayacaktır. Yakıt tüketimi, tasarımı, iç ve dış sistemleri, her sürücüyü memnun edecek bir seviyede dizayn edilmiştir. Honda civic rs modeli fiyatları ise, otomobil severler tarafından büyük bir beğeniyle karşılanacaktır.

Haber Yorumları