Gri Koltuk Kombinleri

Gri Koltuk Kombinleri

Gri renk beğenilmesine rağmen soğuk bir renk olmasından dolayı pek tercih edilmiyor. Ama gri rengi sıcak renk tonları ile kombinlerseniz çok tarz ve şık bir dekorasyona sahip olursunuz. Eğer sizde gri rengi koltuğunuzda kullanmak istiyor fakat cesaret edemiyorsanız yazımızın devamını okumaya devam edin, fikriniz kesinlikle değişecek.

Gri Koltuğu Tamamlayacak Kombinler

  • Gri ile kombinlenen ilk renk sarıdır. Grinin soluk rengi ve sarının canlılığı birbirini çok güzel bir şekilde tamamlıyor. Bu nedenle gri koltuk düşünüyorsanız berjerlerinizi veya gri koltuğunuzun kırlentlerini sarı tercih edip dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.
  •  Siz daha sakin bir yapıda kişiliğe sahipseniz ve çok canlı renkler size uygun değilse gri ile krem rengi tam size göre diyebiliriz. Daha sakin ve dinlendirici bir dekorasyon için krem ve gri kombinini değerlendirmenizde yarar var.
  • Daha sıcak bir kombin oluşturabilmek için kırmızı ve gri uyumunu gözden geçirin. Gri koltuğunuza kırmızı berjerleri de dahil edip çok şık bir koltuk takımının yaratıcısı siz olun.
  • Yaşama alanınızın daha sıcak yumuşak olmasını tercih edenlerdenseniz, gri ve toz pembe uyumu tam sizi ifade ediyor diyebiliriz. Yumuşak geçişlerin tamamlanması için perde ve halı rengini de gri ve pembeden yana tercih edebilirsiniz.
  • Koyu yeşil ve gri uyumunu daha önce hiç bir arada görmediyseniz gri rengi kullanmaktan korkmakta haklısınız. İşte bu nedenle gri koltuk ve koyu yeşil berjer uyumuna bir bakmalısınız.
  • Açık gri koltuk, gece mavisi berjer ile ve bu renklere uygun seçeceğiniz halı ve perdeyi unutmamak gerekir. Bu iki rengin uyumu gri koltuğa olan bütün önyargıları ortadan kaldırmak için yeterlidir.

Gri Koltuk İle Obje Ve Halı Kombinleri

Siz daha sade bir dekorasyondan yanaysanız koltuğunuzu tek renk yani gri olarak tercih edebilirsiniz. Yaşam alanınızı ise obje ve halı ile renklendirebilirsiniz. Gri koltuk dekorasyonunda obje olarak en fazla tercih edilen renkler ise turuncu, mercan, sarı ve turkuazdır. Bu renklerden oluşan bir kaç aksesuar odanıza renk katar. Halı renklerinde ise tercihler daha farklı. Gri koltuğa en çok gri, bej, siyah beyaz karışımı, beyaz, krem gibi nötr renkler ilk sıralarda yer alıyor.

Haber Yorumları