General Mobile GM Plus teknik özellikleri !

18 Ekim 2020
General Mobile GM Plus teknik özellikleri !

Son zamanlarda piyasalarda yer alan en uygun telefonların başında gelen General Mobil telefonlarına GM modeli ile devam ediyor. Son zamanlarda piyasalarda yer alan en uygun telefonların başında gelen General Mobil telefonlarına GM modeli ile devam ediyor.

Özellikle fiyatı ve özellikleri bakımından son derece uygun olan General Mobile GM Plus telefonun özellikleri hakkında sizlere kısa bilgiler verelim.

Telefon şu an için piyasalarda yer alan en uygun telefonların başında geliyor. Ekran olarak son derece başarılı olan ve . inçlik ekrana sahip oan GM  Plus diğer özellikleri bakımında da oldukça başarılı görünüyor.

İşlemci olarak Snapdragon  kullanan General Mobile GM Plus telefonu özellikl bakımından oldukça başarılı. Hafıza kapasitesi olarak  GB hafızası bulunan ve SD kart desteği ile artırılabilir hafızaya sahip olan bu telefonun kamerası ise oldukça başarılı.

Ön ve arka kamerada  MP çözünürlük kamera bulunduran bu telefonun piyasalarda bu fiyata alınabilecek en iyi kapasitesi olduğunu belirtmek isteriz. Özellikle batarya konusunda da  mAh batarya kullanan General Mobile GM Plus telefonunda bulunan batarya oldukça uzun bir kullanım ömrü sunuyor.

Son zamanlarda ülkemizin . G internet teknolojisine geçtiğini düşündüğümüz zaman bu telefon . G internet teknolojisini desteklemektedir. Oldukça hafif olan bu telefonun incelik bakımından da .mm olduğunu açıklamak isteriz.

General Mobile GM Plus bu telefonun en önemli eksik yönü ise kullanıcı yorumlarından edindiğimiz bilgilere göre aşırı derecede fazla ısınması olarak dikkat çekiyor. 

Haber Yorumları