Galaxy S8 Teknik Özellikleri ve Fiyatları

Galaxy S8 Teknik Özellikleri ve Fiyatları

Galaxy S8 özellikleri hakkında çeşitli bilgiler gelmeye başladı. Alınan bilgilere göre Galaxy S8'in Note 7'den çok daha üstün özelliklere sahip olacağı yönünde. Galaxy S8'in özelliklerinin ön plana çıkacağı, geniş kapsamlı bir telefon olacağı özellikle Note 7'nin üretiminin ve satışlarının durması nedeni ile hemen hemen kesinleşmişti.

Ancak buna rağmen Galaxy S8'in özellikleri ile ön plana nasıl geleceği konusunda birçok konu merak konusu olmaya devam etmişti. Galaxy S8 ile ilgili alınan bilgilere göre Galaxy S8'in Note 7'den çok daha iyi özellikler ile geleceği belirtiliyor.

Galaxy S8'in Kamera Özellikleri Nasıl Olacak?

Galaxy S8 özellikleri için bugüne kadar birçok bilgi paylaşıldı. Galaxy S8'in özellikleri ile ilgili ortalıkta dolaşan bilgilere göre en dikkat çekici özelliğinin çift kamera özelliğinin olacağı konusudur. Bilindiği gibi Samsung'un rakibi olan Apple, İphone 7 Plus ile çift kameraya geçiş yaparak kullanıcılarını oldukça memnun etmiş ve kullanıcılarından olumlu tepkiler almıştı. Ortalıkta dolaşan bilgilere göre Samsung, Galaxy S8 modelinde de çift kameraya yer vereceği konusudur.

Ancak Galaxy S8'in kamera özelliklerinin nasıl olacağı konusunda henüz bir bilgi yer almıyor. Bu konuda firmalar ikinci arka kamerayı ya geniş açı almak için ya da derinlik için kullanıyor. Ancak bu konudaki tahminlere göre birinci kamera yani ön kamera görüntü almak için düzenlenmişken arka kameranın ise alan derinliği almak için kullanılacağıdır. Ortalıkta dolaşan bilgilere göre Samsung Galaxy S8'in arka kamerasının 12 Megapiksel çözünürlükte, ön kameranın ise 5 Megapiksel çözünürlükte olacağı yönünde. Galaxy S8 işlemci olarak Sbapdragon kullanabilir.

Samsung diğer Galaxy serilerinde kendi üretmiş olduğu Exynos yonga setlerine yer vermişti. Ancak Galaxy S8 ile birlikte bu özellikten vazgeçebilir. Yine alınan bilgilere göre Samsun, Galaxy S8 ile birlikte Snapdragon 835 yonga setine yer vereceği. Ancak bir yandan da gelen bilgilere göre Exynos 8895 yonga setlerinin üretimlerine başlandığı yönünde. Yakın zamanda piyasaya sunulacağı düşünülen Galaxy S8'in ne gibi özellikler ile kullanıcının hizmetine sunulacağı merak konusu. Teknoloji meraklıları şimdiden bu sorunun cevabını arıyor.

Galaxy S8'nin şuan için Türkiye'de satış fiyatına dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Haber Yorumları