Football Manager 2020 Steam Key

Fotoğraflar yükleniyor

220
İlan No 979
İlan Tarihi 5 Temmuz 2020
Tür Spor
Durum Sıfır

FM 20 satın alma işlemiden sonra Steam CD Key olarak teslim edilir. Football Manager 20 PC üzerinde kullanılabilir, PS4 yada XBox One üzerinde kullanılamaz. Windows ve Mac işletim sistemleri ile oynanabilir. 


Football Manager 20 Touch hediyeli! Futbol bir fikirler topluluğu oyunudur. Taktiklerden, takım seçimine ve transferlere kadar herkesin futbol sahasında en iyi kazanmak için bir fikri olmalıdır. Futbol Manager 2020 satın almak size favori takımlarınızın menejerlik kararlarını verme şansı sunacak; yönettiğiniz takımın kaderi elinizde olacak, gerçek bir menajer gibi tüm kararları siz vereceksiniz ve diğer tarafdan başarıya ulaşmaya çalışırken, takımınızıda geliştireceksiniz. Diğer oyuncular çoktan takımlarını yönetmeye başladı. Daha neyi bekliyorsunuz ? Hemen bir FM 20 satın alın ve bu heyecana dahil olun.

  • Satın aldığınız oyun dijital key olarak anında teslim edilecektir. Herhangi bir kargo gönderimi yoktur.
  • Dijital ortamda anında teslim edilen tek kullanımlık ürünlerin Türk Ticaret Kanunun ilgili maddesince iadesi alınmamaktadır.
  • Dijital Key aktivasyon işlemi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız mail yolu ile bize ulaşarak teknik destek talep edebilirsiniz. Uzaktan erişim sağlanarak aktivasyon işleminiz hızlıca yapılır.
Yorumlar