Dead Rising 4 Holiday Stocking Stuffer Steam Key

Fotoğraflar yükleniyor

20
İlan No 1080
İlan Tarihi 8 Temmuz 2020
Tür Savaş
Durum Sıfır

Dead Rising 4 Holiday Stocking Stuffer satın alma işleminden sonra Steam CD Key olarak teslim edilir. Dead Rising 4 Holiday Stocking Stuffer kullanmak için Steam hesabınızda Dead Rising 4 bulunması gerekir. Dead Rising 4 Holiday Stocking Stuffer Steam üzerinden indirilip oynanabilir. 

Frank West, yılbaşı tatilinin odağı ve Willamette kadar büyük yaramaz bir listesi var. Astığınız çorapları dolduracağı garanti olan bu neşeli kıyım paketiyle sokaklara Noel Baba tarzında dağıtın. Yılbaşı temalı silahlar, araçlar, kostümler ve yılbaşı temalı zombiler bulunmaktadır! Frank West, yaramazlık yaptınız mı yoksa iyi bir çocuk oldunuz mu diye soruyor ve sizi zombi temalı cinlerle ve zencefil adamlarla dolu Dead Rising 4’ü iki kez oynamaya davet ediyor. Gelin ve katliam yolculuğuna katılın. Dead Rising 4 Holiday Stocking Stuffer Pack satın al ve katliama katıl.

  • Satın aldığınız oyun dijital key olarak anında teslim edilecektir. Herhangi bir kargo gönderimi yoktur.
  • Dijital ortamda anında teslim edilen tek kullanımlık ürünlerin Türk Ticaret Kanunun ilgili maddesince iadesi alınmamaktadır.
  • Dijital Key aktivasyon işlemi sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız mail yolu ile bize ulaşarak teknik destek talep edebilirsiniz. Uzaktan erişim sağlanarak aktivasyon işleminiz hızlıca yapılır.
Yorumlar