Araba Ralli Yarışları Bilet Fiyatı

26 Ocak 2021
Araba Ralli Yarışları Bilet Fiyatı

Spor tutkunları için yerin ve zamanın pek önemi yoktur. Yeter ki etkinlik olduğu haberi gelsin. Geçtiğimiz eylül ayında bir yenisi düzenlenen 2018 Türkiye Rallisi nefesleri kesti. Yarışlar oldukça çetin ve zorlu geçti. Bir o kadarda haz vericiydi. Takipçiler iyi bilir. Yarışı izlerken duyduğunuz heyecanın yarışı nereden izlediğinize de bağlı. Yarışı evinde televizyonun karşısında bir kaç aperitif yiyecekle izlemekte bir tercih yarışı tozun toprağın içinde izlemekte bir tercih.

 

 Vip Pass Biletinin Ayrıcalığı

 

            Bu seneki 2018 Türkiye Rallisi 4 gün sürdü. 13 Eylül Şehir etabı, 14 Eylül Ula etabı, 15 Eylül Datça etabı, 16 Eylül Power Stage ve ödül töreni. Yarışa gelen seyircilere farklı bir imkan sunuldu. Bu imkanı değerlendirenler bir nebze rahatlatıcıydı. Bu seneye özel olarak VIP noktaları olmamak şartıyla servis park ve özel etaplardaki seyirci alanları ücretsiz yapıldı. Ralli yarışlarını VIP bölümlerinde yiyecek içecek ikramlarıyla takipte olmak VIP Pass ve Özel etap bilet fiyatları farklılık gösteriyor. Şöyle ki en pahalıdan başlayarak anlatalım. VIP Pass biletinin ortalama fiyat aralığı 100 Euro. Türk lirasıyla 600 TL civarı oluyor. VIP Pass'ın en önemli özelliği yapılan ralli yarışını en kapsamlı izlenebilen nokta olması. Bunun yanında 1 adet ücretsiz otopark sticker, gölgelik sistemi, tuvalet, özel izleme alanına sahip olacaksınız. 12 yaş altı çocuklar ise ebeveynleriyle ücret alınmadan giriş yapabiliyorlar.

 

 Şehir İçi Seyirci Özel Etabı

 

            Marmaris'in içinde tabiat harikası manzarası eşliğinde devam eden yarışta bilet fiyatı 40

 Euroydu. VIP Pass kadar geniş imkanlar sunmasa da yarışa bir nebze keyifle izle imkanı sunuyor. Bu biletin özellikleri sadece manzara eşliğinde izlemek değil tabi ki. Ücretsiz ikramlar, Tribünden izleme alanı dolması halinde ayakta izlenecektir uyarısı gözden kaçmıyor. LED ekran, tuvalet ve ses sistemi olanağı sağlıyor.

 

 Ula Etabı

 

            Yeşilliklerin içinde çok güzel bir konumdan seyretme imkanı. Bilet fiyatı 20 Euro. İçerisinde gölgelik, otopark, podyumdan izleme alanı içeriyor.

 

 Datça Etabı

 

            Ralli yarışını denizden izleme imkanı sunar. Bilet fiyatı 50 Eurodur. Bilet içeriği ise Marmaris'den Datça'ya lüks otomobillerle ulaşım imkanı ve teknede ücretsiz ikramlar içeriyor. Araba tutkunlarını denizin mavisiyle birleştiriyor. Yarış tutkunları en son olarak Power strage de 20 Euro ya yarışın son demlerini izleyebilmekte. Benim içi sonuç önemlidir diyenlere power strage iyi bir tercih olacaktır.

Haber Yorumları