Apple A ile Süper Performans

20 Ekim 2020
Apple A ile Süper Performans

Apple firmasının Phone  ve iPhone  Plus modellerinde kullanacağı ve merakla beklenen olan işlemcisi A hakkında bilgiler gün geçtikçe internet alemine sızmaya devam etmektedir. A işlemcisi bu gidişle telefon piyasasında çok güçlü bir işlemci olabilir. Bu işlemci bir çok rakibine fark atacak! Apple firmasının Phone  ve iPhone  Plus modellerinde kullanacağı ve merakla beklenen olan işlemcisi A hakkında bilgiler gün geçtikçe internet alemine sızmaya devam etmektedir. A işlemcisi bu gidişle telefon piyasasında çok güçlü bir işlemci olabilir. Bu işlemci bir çok rakibine fark atacak!

Apple firmasının yapacağı dev etkinliğe sayılı günler kalmasına rağmen bazu bilgiler halen gelmeye devam etmektedir. Bu sefer helen haber ise İphone  modelinin kullanacağı olan A çipi hakkında geldi. Yeni nesil olan  iPhone'larda kullanmak için tasarlanan Apple A işlemci mobil dünyasını kasuf kavuracağa benziyor.

Apple A ile Süper Performans

iPhone  Plus  olarak düşünülen bir cihazın geçtiğimiz günler içerisinde Geekbench  benchmark sonuçları  gün yüzüne çıktı. Bu çıkan testin sonuçlarına baktığımız zaman geçen sene çıkmış olan iPhone S ve iPhone S Plus’a göre iPhone  Plus çok daha hız bakımından iyi konumda.

Ayrıca tek hız konusunda yetinmeyen Apple firması iPhone  Plus ile , en dişli rakiplerinden birisi olması beklenen ve zor günler geçiren Note 'nin performansını alt üst ederek geçti. iPhone  Plus ile çok farklı donanımsal bir farka sahip olmayacak olan iPhone ’ninde bu testen oldukça iyi bir puan alacağı gelen haberler arasında. Ayrıca yukarıda yer alan test fotoğrafın göz gezdirdiğimiz zaman  RAM boyutunun ise hala  GB  olduğunun farkına varmaktayız. Fakat resimde işletim sisteminin . olması sızıntının Apple firması tarafından rakiplerine bilerek göz dağı vermek için yaptığını düşünülmekte. Bu haberlerin herhangi bir kaynağı şuan mevcut olmasa dahi A işlemcisi hakkında tüm bilgilere yakında Apple firmasının yapacağı tanıtımda öğreneceğiz. 

Haber Yorumları