Antika Araba Fuarları

26 Ocak 2021
Antika Araba Fuarları

Uluslararası Otomobil Fuarları

 

            Dünya'nın çeşitli bölgelerinde Antika Araba Fuarları yılın belirli tarihlerinde açılmaktadır. 2018 yılı içinde meraklısına açılacak ülkeler ve tarihleri şöyledir:

 

 Amerika Birleşik Devletleri

 

 Amerika'da Antika Otomobil Fuarları organizasyonu bir tane mevcuttur. 16 - 18 Mart 2018 de Cleveland Uluslararası Fuar Merkezi'nde ''IX Piston Güç Gösterisi'' isimli herkese açık organizasyon vardır.

 

 Kuzey Avrupa Ülkeleri

 

 Almanya

 

            Almanya da Sachsen - Arena Riesa da 17 şubat 2018 de Oldtimer ve Teilemarkt klasik otomobil parçaları pazarı olacaktır. 17-18 Mart 2018 de Messe Kassel / Kassel de Technorama Klasik Otomobil Sergisi gerçekleşecektir. 21-25 Mart 2018 de Messe Essen / Essen de Techno Classica Vintage, Klasik ve Prestij Otomobilleri, Motosikletler, Yedek Parça ve Restorasyon için Dünya Şovu - Dünya Kulüp Toplantısı gerçekleşecektir. 22-25 Mart 2018 de Retro Klasikler Klasik Otomobillerin Dünyası isimli fuar gerçekleşecek olup profesyonel ziyaretçiler ve genel halk davetlidir. Fuar yeri: Stuttgart Messe / Stuttgart. 13-15 Nisan 2018 de Auto Trend Mecklenburg - Vorpommern'deki Otomobil Fuarı gerçekleşecek olup profesyonel ziyaretçiler ve genel halk davetlidir. Hanse Messe / Rostock ta fuar gerçekleşecektir.

 

 Avusturya

            12. - 13. Mayıs 2018 Oldtimer Messe Oldtimer için fuar gerçekleşecektir. Herkese açık erişilebilir. Messe Tulln / Tulln an der Donau. 28. - 30 Eylül 2018 Autosalon da Otomobil ve Motor Show Fuarı gerçekleşecektir. Herkese açık erişilebilir. Yer: Messe Wels / Wels

 

 Güney Avrupa Ülkeleri

 

 İspanya

 

             23. - 25 Şubat 2018 ClassicAuto Uluslararası Klasik Motorshow gerçekleşecektir.

 profesyonel ziyaretçiler ve genel halk davetlidir. Yer: Casa de Campo / Madrid şehrindedir.

 

 İtalya

 

            Eylül 2018 bekleniyor. Modena Motor Galerisi'nde Klasik Otomobil ve Motosiklet Fuarı ve Satışı gerçekleşecektir. Fuara profesyonel ziyaretçiler ve genel halk davetlidir. Modena / Modena şehrindedir.

Haber Yorumları