Alfa Romeo Giulietta İnceleme

12 Şubat 2021
Alfa Romeo Giulietta İnceleme

Eşsiz bir İtalyan tasarımı markası Alfa Romeo giulietta, ülkemizde büyük bir ilgi ve merakla karşılanan modeller arasında yerini almaktadır. Köklü bir geçmişe sahip olan Alfa Romeo markası, spor otomobil tarzıyla popülerliğini arttırmıştır. İtalya kökenli bir marka olmasının yanı sıra özellikle gençlerin en fazla tercih ettiği araçlara sahiptir. Giulietta modelinin tasarım ve donanım açısından doğru bir tercih olabileceğini söylememiz gerekiyor. Şimdi sizlere, bu modelin donanım özelliklerini ve sürüş sürecini aktarmak istiyoruz.

Giulietta Donanımsal Özellikleri

Dış tasarımının etkileyici olduğunu söylersek yanılmış olmayacağız. Alfa Romeo giulietta modeli, spor araçları klasmanında tüm gözleri üzerine çekecek bir güzelliğe sahiptir. İç donanımında ise, sürüş not sistemi ve kontrol tuşları olduğunu belirtmeliyiz. Özgün bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra eğlenceli bir sürüş keyfinin sizleri beklediğini söyleyebiliriz. Etrafınızdaki tüm dikkatleri üzerinize toplamak istiyorsanız, Guilietta modelinin beklentilerinizi karşılayacağını bilmelisiniz. Aracın içerisindeki dokunmatik ekranın standart bir algı yaratması doğal karşılanmalıdır. Farklı renklere sahip bu modelin, siyah rengi özellikle tercih edilmektedir.

Alfa Romeo Guilietta Fiyat Seçenekleri

Ülkemizde, otomobil vergilerinin yüksek olması vb. birçok faktör, araçlardaki fiyat tartışmalarını doğurmuştur. Ancak, diğer spor otomobillerle kıyaslandığında, Alfa Romeo guilietta modelinin ekonomiyi sarsmayacak ölçülerde olduğunu söyleyebiliriz. Hem hayalinizi gerçekleştirmek, hem de ekonomik fiyat seçeneklerinden yararlanmak istiyorsanız, yakınınızda bulunan Alfa Romeo bayisine uğrayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Sürüş testlerindeki başarısı ve rahat yapısı ile bu modelin eşsiz bir seçim olacağını eklemek istiyoruz.

Alfa Romeo Guilietta Genel Değerlendirme

Turbo beslemeli dizel motora sahip Guilietta modeli, Alfa Romeo firmasının sunduğu özel araçlardan birisidir. Yüksek performans isteyenleri tatmin edecek bir motora sahip olması da, ekstra bir ayrıcalık olacaktır. Direksiyon üzerinde yer alan tuşlar, şık ve kullanışlı bir sürüş keyfini de beraberinde getirmektedir. Avucunuzun içerisinde adeta kayıyormuş hissine kapılabilir ve direksiyondan fazlası olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Vitesler arası geçişlerde büyük bir rahatlığa kavuşacağınızı belirtmeliyiz. Tork değeri yüksek olan bu aracın, hem spor görünümü, hem de kalitesiyle sizleri şaşırtacağını düşünüyoruz.

Haber Yorumları