2. El Online Satış Mağazası

2. El Online Satış Mağazası

     Farklı bir şehre okuyama geldiniz. İlk etapta yurtta kaldınız. Daha sonra anlaştığınız arkadaşlarınızla ev tutmaya karar verdiniz. En fazla 2-3 yıl sonra okulunuz bitecek, o bölgeyi terk edeceksiniz. Bu durumda sıfır eşya almak mantıklı değildir. İhtiyacınızı giderecek çalışır durumda eşya almak işin en mantıklı olanıdır. Sıfır bir buzdolabına 3-4 bin lira para vermek yerine 700-800 liraya az kullanılmış temiz bir dolap satın alabilirsiniz.

 

2.el eşya nereden alınır? İstanbul ilinde yaşıyorsanız bu sorunun aslında çok basit bir cevabı var. Size vereceğimiz internet kanalından 2. El eşya ihtiyacınızı uygun fiyata temin edebilirsiniz. 2. El eşya ihtiyacınız için sizi 2. El online alışveriş sitesi ile tanıştıracağım. Siteye https://www.spotdan.com/ linkinden erişim sağlayabilirsiniz. Online alışveriş sitesinde ihtiyacınız olan her ürünü ilgili kategoride bulabilirsiniz.

 

Site üzerinde sıfır ve ikinci el; bilgisayar, cep telefonu, fotoğraf makinesi, kamera, ev dekorasyon ürünleri, ev elektroniği, elektrikli ev aletleri, giyim aksesuarları, anne ve bebek ürünleri, kişisel balım ve kozmetik ürünleri ve oyuncak satın alabilirsiniz. Aynı şekilde bu ürünleri satmak isterseniz sitemiz paneli üzerinden 2. El eşyalarınızı satabilirsiniz. Sitemize üye olmak, ilanlara göz atmak, sitemiz üzerinde ilan vermek ücretsizdir.

 

Evde kullanmadığınız, atıl durumda olan 2. El eşyalarınızı web sitemiz üzerinde satabilirsiniz. Her gün binlerce insan 2. El ürün satan web sitemizi ziyaret ederek, 2.el eşya ihtiyaçlarını gidermektedir. Her ürünü ilgili kategori alt başlığında bulabilirsiniz. Sitemizde fiyatı düşenler kategorisinde indirime giren, ucuzlayan ürünleri takip edebilirsiniz. Son 48 Saat bölümünde son 2 günde satışa konulan ürünleri takip edebilirsiniz.

 

Haber Yorumları