1000 TL ye alınacak en iyi telefonlar (GÜNCEL)

18 Ekim 2020
1000 TL ye alınacak en iyi telefonlar (GÜNCEL)

Son zamanlarda çıkan telefonların farklı özellikleri her bütçeye uygun olması müşterilerin merakını beraberinde getirdi.Son zamanlarda çıkan telefonların farklı özellikleri her bütçeye uygun olması müşterilerin merakını beraberinde getirdi.

Uzun zamandır piyasalarda yer alan ve  TL'ye alınacak en iyi telefonlar hakkında sizlere bugün yaptığımız araştırmalar hakkında bilgi verelim.

Özellikle bu konuda sizlere fiyat olarak  TL civarında bulunan Türk Telekom TT telefon modeli ilk sırada yer alıyor. Türk Telekom firmasının çıkarttığı en uygun telefonların başında gelen bu modelin teknik  özellikleri hakkında sizlere bilgi verelim.

Telefon kamera olarak  MP bir çözünürlüğe sahip olarak dikkat çekiyor. Özellik bakımından  Mah bataryası olan bu telefonun oldukça etkili bir bataryası olduğunu belirtmek isteriz.  GB Ram bulunan bu telefonun bu fiyata göre son derece başarılı olduğunu belirtmek isteriz.

Ayrıca telefonun . inçlik ekranı ve x piksel çözünürlüğe sahip olduğunu açıklayalım. Depolama olarak ise son derece başarılı olan Türk Telekom TT artırabilir bir hafızaya sahip olduğunu belirtelim.

Telefonda bulunan sekiz çekirdek ise son derece başarılı bir özellik kazandırıyor telefona. Son zamanlarda GSM şirketlerinin müşterilerine sunduğu akıllı telefonlar arasında en dikkat çeken telefonların başında gelen Türk Telekom TT özellik olarak  TL’ye alınacak olan telefonlar arasında ilk sırada yer alıyor. Merak edilen diğer  TL’lik telefonlar için diğer yazı dizilerimizi okuyabilirsiniz .

Haber Yorumları